KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16253036
nr 1625 3036
Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:21:31
3/6 14:54:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor